Sedlecká 570, 264 01 Sedlčany
+420 607 934 281

Rehabilitační fit


Rádi by jste sportovali, ale Váš zdravotní stav Vám plně neumožnuje absolvovat běžné lekce Tabaty, Jumpingu, Zumby, Spinningu nebo jiného cvičení? Bolí Vás záda z práce, jak celý den sedíte u počítače? Nebo vás trápí jiná bolest, která vás omezuje v pohybu a ztrpčuje vám každodenní život? Důvodem může být například operovaný kolenní kloub, nestabilní ramenní kloub, náchylnost k výronům kotníku atd.. Tento program je určen právě Vám.

 

Nesnažte se s bolestí sžít a ani jí nezahánět analgetiky, které příčinu jen oddalují, ale neřeší. Svůj problém můžete vyřešit pomocí zdravého cvičení. Během rehabilitačního cvičení bude kladen ohled na případná omezení. Váš problém se budeme snažit zmírnit nebo se nám jej může podařit i úplně odstranit. Jako u Chrise nad kterým zlomili hůl už i doktoři. Můžeme se bezpečné snažit dle Vašeho přání o nabírání svalů nebo shazování tuků. Program je vždy šitý na míru klientovi. Zohledníme vaši kondici i představy.

 

 

Vím, že dobré výsledky nejsou jen zásluhou perfektního tréninkového plánu. Neméně důležitá je i vůle klienta, příjemná atmosféra během cvičení, důvěra a komunikace mezi trenérem a klientem i vyhovující prostor a pomůcky.

 


Cena již od: 400,- Kč


Všechna práva vyhrazena ©2021 Petr Vaniš, tvorba stránek: InGenius